Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

MycoMedica - predávame extrakty z medicinálnych húb s maximálnym podielom polysacharidov

Vitajte na stránke www.liecivapriroda.sk s produktmi MycoMedica - medicinálne huby.

V našej ponuke nájdete veľký výber medicinálnych húb, ako je Cordyceps, Reishi, Hericium, Coriolus či Maitake. Medicinálne huby používa tradičná medicína už tisícky rokov.

Vďaka výnimočnému komplexu polysacharidov medicinálne huby priaznivo pôsobia pri nádorových ochoreniach, pri problémoch s imunitným systémom, pri alergiách, únave, problémoch s cholesterolom či vysokým krvným tlakom a pod. Všetky produkty sú testované v renomovanom nemeckom laboratóriu.
MycoMedica - medicinálne huby už dokázali pomôcť mnohým našim klientom s ich najrôznejšími problémami. Veríme preto, že dokážu pomôcť aj vám.


Predávame extrakty z medicinálnych húb s maximálnym podielom polysacharidov

Na všetky produkty sú vykonané v renomovanom a nezávislom nemeckom laboratóriu testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, DNA, testy na rádioaktivitu, množstvo polysacharidov...

Najvyššiu kvalitu ponúkame za bezkonkurenčne nízku cenu!

Nami predávané produkty sú pestované za najprísnejších bezpečnostných podmienok s dôrazom na najvyššiu kvalitu

 

 

MycoMedica predávame extrakty z medicinálnych húb