Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Spoločnosti » MycoMedica - hubové extrakty
Prečo používať produkty MycoMedica ?

Kvalita a bezpečnosť

Pri vzniku projektu MycoMedica sme mali jasný cieľ a tým je kvalita a bezpečnosť našich produktov. V súčasnosti nie je problém na svetovom trhu kúpiť hubové extrakty za veľmi nízke ceny. Nízka cena však často býva vykúpená pochybnou kvalitou. MycoMedica veľmi prísne dbá na kvalitu hubovej suroviny.

Naši dodávatelia splňujú najprísnejšie kvalitatívne a bezpečnostné podmienky – certifikáty GMP, HACCP, GAP či Food Sanitary Registration Certificate of Export Enterprise sú samozrejmosťou.

Navyše každý produkt je podrobený prísnym testom v nezávislom nemeckom laboratóriu, aby splňoval prísne podmienky európskych štandardov 90/642/EHS. Pri každej šarži sa robia testy na viac než 500 známych pesticídov a ťažkých kovov. Prevádzajú sa mikrobiologické testy, testy DNA, testy na rádioaktivitu, množstvo polysacharidov...

Pri produktoch MycoMedica sa vykonávajú testy na toxicitu LD50.

Niektorí výrobcovia, aby dosiahli mikrobiologickú čistotu extraktov, ich vystavujú pôsobeniu rádioaktívneho žiarenia, ktoré mikroorganizmy ničí. Zdôrazňujeme, že produkty MycoMedica nie sú ožarované v žiadnej fáze výroby.

Kvalita a množstvo polysacharidov má na účinok extraktu zásadný vplyv. Preto pri každom produkte uvádzame množstvo polysacharidov.
Niektorí výrobcovia používajú nekalé praktiky a pridávajú do hubového extraktu škrob, aby dosiahli vyšší podiel polysacharidov. Zdôrazňujeme, že produkty MycoMedica obsahujú len hubové polysacharidy, žiadny škrob.
Aj balenie a skladovanie produktov MycoMedica prebieha za prísnych zdravotných a hygienických podmienok.
Extrakty sú kapsulované do želatínových kapsúl. Na želatínové kapsule má MycoMedica tiež všetky príslušné testy a certifikáty.

 

Prečo používať MycoMedica ?

- predávame extrakty z medicinálnych húb s maximálnym podielom polysacharidov

- odborným konzultantom MycoMedica je prof. Ing. Pavel Valíček, DrSc., významný európsky botanik, zameraný na liečivé rastliny Ázie, viac www.mycomedica.sk

- na všetky produkty sa vykonávajú v renomovanom a nezávislom nemeckom laboratóriu testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy DNA, testy na rádioaktivitu, množstvo polysacharidov...

- najvyššiu kvalitu ponúkame za bezkonkurenčne nízku cenu

- nami predávané produkty sú pestované za najprísnejších bezpečnostných podmienok s dôrazom na najvyššiu kvalitu

- naše produkty nie sú ožarované v žiadnej fáze výroby

- naše produkty neobsahujú žiadne aditíva, farbivá či konzervanty

- naše produkty používajú vo svojich ordináciách lekári i praktici čínskej medicíny

Produkty si možte zakúpiť TU!

 

MycoMedica predávame extrakty z medicinálnych húb